obrazek blog ślubny

MIEJSCA NA SESJE

Miejsca na sesje – Zbiór ciekawych miejsc

Już pora na odkrycie kolejnego wyjątkowego miejsca, w którym warto wykonać sesję ślubną lub narzeczeńską. Tym razem w 6 już cyklu wpisów “Najlepsze miejsca na sesje” przedstawiam Wam polanę widokową i plaże w Nowym Warpnie.

CZYTAJ DALEJ

Dzisiaj przygotowałem 5 wpis z cyklu najlepsze miejsca na sesje. Tym razem opisuję miejsce, które oczarowało mnie od pierwszego wejrzenia. Fotografowałem tutaj kilkukrotnie i zapewne wiele razy jeszcze tutaj wrócę. Sesja w Winnicy Turnau, to doskonały pomysł na zdjęcia w Toskańskim klimacie na terenie województwa zachodniopomorskiego.

CZYTAJ DALEJ

Czytasz właśnie drugą część serii – Najlepsze miejsca na sesję. Tym razem opowiem kilka słów na temat magicznego miejsca, jakim jest największa niemiecka wyspa Rugia. Jest to jedno z ciekawszych miejsc, w których miałem okazję fotografować.

CZYTAJ DALEJ

Dzisiaj rozpocząłem właśnie serię wpisów pt. “Najlepsze miejsca na sesję”. Będę opisywał tutaj wszystkie ciekawe z miejscówki, w których udało mi się fotografować i są godne polecenia. Na pierwszy ogień przenosimy się do Rudaw Janowickich, gdzie w Rudawskim Parku Krajobrazowym położone są Kolorowe Jeziorka.

CZYTAJ DALEJ

Decydując się na sesję narzeczeńską lub poślubną, warto rozejrzeć się za ciekawym miejscem, które wpasuję do stylu pary. W dzisiejszym wpisie przygotowałem listę miejscówek, w których fotografowałem, oraz tych, które poleciliście mi na Instagramie, a o ich istnieniu nawet nie wiedziałem. Zapewne w przyszłości wybiorę się tam i artykuł wzbogacę w dodatkową porcję zdjęć.

CZYTAJ DALEJ

Sesja w Szczecinie – Top 31 najlepsze miejsca na sesję zdjęciową Szczecinie Spora grupa par młodych niekoniecznie chce wyjeżdżać gdzieś daleko. Ponadto czują się związani emocjonalnie ze Szczecinem i chcieliby zorganizować sesję zdjęciową w mieście i w niedalekiej okolicy. To właśnie dla tych osób przygotowałem obszerny wpis zawierających listę miejsc, w których można wykonać piękne…

CZYTAJ DALEJ