miejsce na sesje w zachodniopomorskim

Miejsce na sesję w zachodniopomorskim. 21 propozycji.

Miejsce na sesję w zachodniopomorskim.

Decydując się na sesję narzeczeńską lub poślubną, warto rozejrzeć się za ciekawym miejscem, które wpasuję do stylu pary. W dzisiejszym wpisie przygotowałem listę miejscówek, w których fotografowałem, oraz tych, które poleciliście mi na Instagramie, a o ich istnieniu nawet nie wiedziałem. Zapewne w przyszłości wybiorę się tam i artykuł wzbogacę w dodatkową porcję zdjęć.

Poniższa lista nie zawiera Szczecina i okolic, ponieważ jakiś czas temu utworzyłem obszerny artykuł na ten temat, który możecie zobaczyć tutaj -> Sesja w Szczecinie – Top 31 najlepsze miejsca na sesję zdjęciową w Szczecinie

Jakie jest najlepsze miejsce na sesję w zachodniopomorskim ?

SPIS TREŚĆI:

 1. Nowe Warpno Plaża
 2. Miroszewo Zalew Szczeciński
 3. Plaża Brzózki
 4.  7 Ogrodów Łowicz Wałecki
 5.  Przelewice Ogród Dendrologiczny
 6. Kołobrzeg Ekopark Wschodni
 7. Plaża z Klifami w okolicy Międzywodzia
 8. Świnoujście Plaża i Latarnia Morska
 9. Plaża Jezioro Miedwie
 10. Jezioro Turkusowe Międzyzdroje
 11. Młyn Nad Starą Regą w Tarnowie
 12. Winnica Turnau Baniewice
 13. Plaża w Trzebieży
 14. Plaża Pleśna
 15. Krzywy Las w okolicy Gryfina
 16. Wrzosowisko obok Cedyni
 17. Skarpa Trzebież
 18. Wielo- Rybka Kalisz Pomorski
 19. Bogdanka (Drawno-Barnimie)
 20.  Ogrody Hortulus
 21. Czarnocin Nad Zalewem Szczecińskim

1. Nowe Warpno – Plaża

Miejsce, w którym w okresie letnim możemy podziwiać piękne zachody słońca. Piaszczysta plaża, pomost, to dodatkowe atuty, które dodają uroku. Warto rozważyć tę opcję. Ogromnym minusem jest to, że w wakacje na plaży może być dużo turystów. Dlatego warto udać się tam wczesną wiosną lub wczesną jesienią.

miejsce na sesje w zachodniopomorskim14
fot: www.michalwoloszyn.pl

2. Miroszewo – Zalew Szczeciński Polana Widokowa

Jedno z ciekawszych miejsc, które warto odwiedzić. Już na samym początku ukazuję nam się ogromna polana z widokiem na Zalew Szczeciński. Tuż obok mamy kamienny most, a kawałek dalej piaszczystą plażę. Miejsce, które warto odwiedzić o wschodzie słońca. W przypadku sesji o zachodzie, warto zacząć od Miroszewa, a następnie na złotą godzinę przemieścić się na plażę w Nowym Warpnie.  Miejsce spokojnie i ustronne, dzięki temu możecie podczas sesji skupić się wyłącznie na sobie.

miejsce na sesje w zachodniopomorskim13 1
fot: www.michalwoloszyn.pl

3. Dzika plaża w Brzózkach

Zdecydowanie jedno z moich ulubionych miejsc. Przy każdej wizycie wygląda inaczej i natura potrafi spłatać figla. Powyrywane drzewa, regularnie przesuwana linia brzegowa, dzięki temu sesje w tym miejscu wyglądają różnorodnie. Planując sesję nad Zalewem Szczecińskim, nie można ominąć tego miejsca.

miejsce na sesje w zachodniopomorskim9
fot: www.michalwoloszyn.pl

4. Siedem Ogrodów – Łowicz Wałecki

Przyjeżdżając do Łowicza Wałeckiego, nie spodziewałem się, że Siedem Ogrodów zrobi na mnie aż tak ogromnie wrażenie. Na miejscu zastałem wielki teren z różnymi drewnianymi domkami, jeziorkami, pomostami a wszystko otoczone zielenią i ciekawą roślinnością. Więcej zdjęć z tego miejsca można zobaczyć tutaj : Sesja Ślubna 7 Ogrodów Łowicz Wałecki

miejsce na sesje w zachodniopomorskim1 1
fot: www.michalwoloszyn.pl

5. Przelewice Ogród Dendrologiczny

Ogród Dendrologiczny w Przelewicach to kolejne ciekawe miejsce na sesję w zachodniopomorskim. Niestety zgoda na przeprowadzenie sesji kosztuje około 130 zł, ale miejsce jest warte tych pieniędzy. Wchodząc do ogrodu do dyspozycji mamy pałac, a przed pałacem żywe Pawie :). Pozostała część to tereny zielone, łąki stawy, jeziorka, kwietniki i pomosty.  Na pewno wrócę nie raz do tego miejsca.

miejsce na sesje w zachodniopomorskim4 1
fot: www.michalwoloszyn.pl

6. Ekopark Wschodni – Kołobrzeg – Miejsce na sesję w zachodniopomorskim

Wybierając się na sesję nad morze, zapewne zdecydowałbym się na Kołobrzeg. Z uwagi na tłumy turystów i festiwal parawanów okres letni nie wchodzi w grę. Na obrzeżach miasta w kierunku Koszalina znajduje się użytek ekologiczny powołany przez miasto Kołobrzeg jako Ekopark Wschodni.  Zanim dojdziemy do morza, czeka nas spacer przez Ostoję Ptactwa, między dwoma zbiornikami wodnymi. Dalsza część to drewniany mostek i przez który wiedzie trasa rowerowa. Zaraz za mostkiem znajduje się plaża z kamiennym pomostem.

miejsce na sesje w zachodniopomorskim2 1
fot: www.michalwoloszyn.pl

7. Plaża z klifami w okolicy Międzywodzia

Jeżeli szukacie spokojnej plaży nad Bałtykiem, z dala od turystów warto udać się spacerem z Międzywodzia w kierunku Międzyzdrojów.  Po drodze będziemy mijali fajne klify. Jest też możliwość dostania się na plażę z jednego z parkingów leśnych, ale z niewiadomych przyczyn zejście oficjalnie jest zamknięte.  Plaża w okolicy Międzywodzia to bardzo interesujące miejsce na sesję w zachodniopomorskim.

miejsce na sesje w zachodniopomorskim8 1
fot: www.michalwoloszyn.pl

8. Świnoujście plaża i latarnia morska

Kolejny pomysł na zrobienie oryginalnej sesji nad morzem to Świnoujście i okolice latarni morskiej. Niestety długie kolejki na prom odstraszają, ale jest możliwość dostania się od strony Niemieckiej 🙂

9. Plaża Jezioro Miedwie

Kolejne ciekawe miejsce na sesję w zachodniopomorskim znajdujące się w Morzyczynie pod Stargardem. Wybierając się na sesję o świcie unikniemy spacerowiczów i plażowiczów.

10. Jezioro Turkusowe w okolicy Międzyzdrojów

Kolejne interesujące miejsce w okolicy Międzyzdrojów. Zdecydowanie warto byłoby się udać tutaj na zachód lub wschód słońca.

miejsce na sesje w zachodniopomorskim7 1
fot: www.michalwoloszyn.pl

11. Młyn Nad Starą Regą w Tarnowie (okolice Łobza)

Miejsce, którego nie trzeba specjalnie przedstawiać. Jest to znana i jedna z najlepszych sal weselnych w naszym województwie – Młyn Nad Starą Regą. Ogród wokół młyna oraz wnętrze budynku pozwala na zorganizowanie klimatycznej sesji o każdej porze roku.

miejsce na sesje w zachodniopomorskim5
fot: www.michalwoloszyn.pl

12. Winnica Turnau – Baniewice

Jeżeli myśleliście o sesji na plantacji winogrona, to Winnica Turnau jest idealnym miejscem. Oprócz ogromnej plantacji obok mamy do dyspozycji jeszcze sad oraz jeziorko. Miejsce wymaga wcześniejszej zgody na fotografowanie.

miejsce na sesje w zachodniopomorskim11 1
fot: www.michalwoloszyn.pl

13. Plaża w Trzebieży

Kolejne miejsce nad Zalewem Szczecińskim warte odwiedzenia. Oprócz plaży i molo możemy wejść na kilka ujęć na wieżę widokową.

miejsce na sesje w zachodniopomorskim6 1
fot: www.michalwoloszyn.pl

14. Plaża w miejscowości Pleśna

Miejscowość znajduję się między Koszalinem a Kołobrzegiem. Miałem okazję w tym roku fotografować ślub na plaży oraz późniejszą sesję. Warto wybrać na sesję tak spokojny kawałek plaży. Plaża Pleśna to bardzo ustronne miejsce na sesję w zachodniopomorskim.

miejsce na sesje w zachodniopomorskim12 1
fot: www.michalwoloszyn.pl

15. Krzywy Las w okolicy Gryfina

Ciekawe miejsce na sesję w zachodniopomorskim w okolicy Gryfina. Słynny krzywy las z fikuśnie pokręconymi drzewami. Jeszcze nie miałem okazji tutaj fotografować, ale zapewne przyjadę przy najbliższej okazji.

Miejsce na sesję w zachodniopomorskim wskazane przez obserwujących mnie na Instagramie.

Takie propozycje podesłaliście mi w relacji na stories oraz pokazaliście przykładowe zdjęcia. Wymienione przez Was miejsca są naprawdę interesujące, dlatego nie mogło ich zabraknąć w rankingu.

16. Wrzosowisko obok Cedyni

17. Skarpa Trzebież

18. Wielo- Rybka Kalisz Pomorski

19. Bogdanka (Drawno-Barnimie)

20. Ogrody Hortulus

21. Czarnocin Nad Zalewem Szczecińskim

Jeżeli znasz jakieś ciekawe miejsce na sesję w zachodniopomorskim, to możesz zostawić komentarz.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *