obrazek blog ślubny

BLOG

sesja w winnicy Turnau

Sesja w Winnicy Turnau. Najlepsze miejsca na sesje # 5

Dzisiaj przygotowałem 5 wpis z cyklu najlepsze miejsca na sesje. Tym razem opisuję miejsce, które oczarowało mnie od pierwszego wejrzenia. Fotografowałem tutaj kilkukrotnie i zapewne wiele razy jeszcze tutaj wrócę. Sesja w Winnicy Turnau, to doskonały pomysł na zdjęcia w Toskańskim klimacie na terenie województwa zachodniopomorskiego.
CZYTAJ DALEJ
atrakcje na wesele

Najlepsze atrakcje na wesele – top 29

Organizując wesele zastanawiasz się, jakie przygotować atrakcje dla swoich gości, żeby miło wspominali Wasz dzień. Jeżeli dysponujecie większym budżetem, to macie mnóstwo ciekawych opcji, ale można przygotować coś fajnego za niewielkie pieniądze. W dzisiejszym wpisie prezentuje najlepsze atrakcje na wesele - top 29. Kolejność jest przypadkowa.
CZYTAJ DALEJ
błogosławieństwo w dniu ślubu

Błogosławieństwo w dniu ślubu. [4 kluczowe porady]

Błogosławieństwo młodej pary to symboliczny i tradycyjny moment poprzedzający ceremonię ślubną. Jest to chwila podczas której, nie brakuje emocji i wzruszeń, a największym twardzielom uginają się nogi i łamie głos. Rodzicielskie błogosławieństwo jest wyrazem przychylności rodziców do ich małżeństwa. Zapraszam do przeczytania kilku porad.
CZYTAJ DALEJ
rodzinne archiwum zdjęć

Jak stworzyć rodzinne archiwum zdjęć ?

W dobie smartfonów fotografujemy praktycznie codziennie. Dokumentujemy ważne wydarzenia rodzinne, dorastanie naszych dzieci oraz wspólne wycieczki. Gdy już zaczyna brakować miejsca na karcie lub w pamięci telefonu, zabieramy się za zgrywanie. W dzisiejszym wpisie pokaże Ci jak robić to skutecznie, żeby w prosty i przyjemny sposób można było wrócić do rodzinnych galerii.
CZYTAJ DALEJ
pomysły na wieczór kawalerski

Pomysły na wieczór kawalerski [50 inspiracji]

Dzisiejszy wpis jest przeznaczony dla świadka i kumpli pana młodego. Organizacja niezapomnianego wieczoru kawalerskiego, to wcale nie taka prosta sprawa. Wyszukując pomysły na wieczór kawalerski trafisz na strony z kilkoma inspiracjami. W moim wpisie przedstawiam najlepszych pomysłów, z których możesz wybrać kilka i wykorzystać podczas organizacji tego ważnego wydarzenia.
CZYTAJ DALEJ