obrazek blog ślubny

BLOG WESELNY

prezenty na podziękowania dla rodziców

Prezenty na Podziękowania dla Rodziców [64 pomysły]

Bardzo często pary młode decydują się, żeby w dniu ślubu i wesela podziękować swoim rodzicom. Oprócz miłych słów młodzi zazwyczaj przygotowują prezenty oraz różne atrakcje. W dzisiejszym wpisie poznacie aż 64 pomysły na prezenty oraz dowiecie się, kiedy najlepiej podziękować rodzicom.
CZYTAJ DALEJ
restauracja chalupa wesele 2

Wesele Restauracja Chałupa – Sale które polecam cz.1

Dzisiejszym wpisem rozpoczynam cykl „Sale, które polecam” Na pierwszy ogień poszła Restauracja Chałupa. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem sali i bierzesz pod uwagę wesele w restauracji Chałupa, to ten artykuł rozwieje Twoje wątpliwości. 1. Restauracja Chałupa – Lokalizacja Dobra lokalizacja…

CZYTAJ DALEJ
sesje zdjęciowe w szczecinie

Sesje zdjęciowe w Szczecinie – [15 najpopularniejszych sesji zdjęciowych]

Zadziwia mnie jak co roku coraz więcej par, u których fotografowałem ślub, wraca do mnie po pamiątkę z kolejnych ważnych etapów w życiu. Mimo iż każdy może zrobić sobie teraz fajne zdjęcie telefonem, to jednak coraz więcej osób dostrzega różnicę między amatorską a profesjonalną fotografią. W dzisiejszym wpisie "Sesje zdjęciowe w Szczecinie" - przedstawiam 15 najpopularniejszych sesji zdjęciowych, które można z powodzeniem zrealizować w Szczecinie oraz większych miastach w naszym województwie.
CZYTAJ DALEJ
aparat na podróż poślubną

Jaki wybrać aparat na podróż poślubną ? [4 rodzaje]

Gdy emocje ślubne już opadną, przychodzi czas na pierwszą podróż poślubną. Jedni wybierają wycieczki za granicę znowu inni kilkudniowy wypad w góry lub nad morze. Bez względu na miejsce, warto uwiecznić swój tydzień miodowy na zdjęciach. W dzisiejszym artykule postaram się Wam przedstawić wady i zalety poszczególnych aparatów podczas wycieczki.
CZYTAJ DALEJ
tort weselny

Tort Weselny – Kiedy podać tort na weselu ? [5 opcji]

Podczas swojej pracy nie spotkałem się jeszcze z weselem, na którym nie został podany tort weselny. Zgodnie z tradycją tort symbolizuje szczęśliwe życie, dlatego ten moment jest wyjątkowo celebrowany podczas każdego przyjęcia weselnego. W dzisiejszym artykule opiszę, kiedy podawany jest tort i zasugeruję, który moment jest do tego najlepszy.
CZYTAJ DALEJ