obrazek blog ślubny

BLOG

pomysły na wieczór panieński

Pomysły na wieczór panieński[36 inspiracji]

Jeżeli czytasz ten artykuł, to zapewne zostałaś wybrana na świadkową lub pomagasz przy organizacji wieczoru panieńskiego. To bardzo ważna misja, dlatego warto zaplanować ten czas jak najlepiej, wybierając odpowiednie atrakcja. W dzisiejszym wpisie dowiesz się, o co w tym wszystkim chodzi i poznasz najciekawsze pomysły na wieczór panieński.
CZYTAJ DALEJ
sesja w winnicy Turnau

Sesja w Winnicy Turnau. Najlepsze miejsca na sesje # 5

Dzisiaj przygotowałem 5 wpis z cyklu najlepsze miejsca na sesje. Tym razem opisuję miejsce, które oczarowało mnie od pierwszego wejrzenia. Fotografowałem tutaj kilkukrotnie i zapewne wiele razy jeszcze tutaj wrócę. Sesja w Winnicy Turnau, to doskonały pomysł na zdjęcia w Toskańskim klimacie na terenie województwa zachodniopomorskiego.
CZYTAJ DALEJ
atrakcje na wesele

Najlepsze atrakcje na wesele – top 29

Organizując wesele zastanawiasz się, jakie przygotować atrakcje dla swoich gości, żeby miło wspominali Wasz dzień. Jeżeli dysponujecie większym budżetem, to macie mnóstwo ciekawych opcji, ale można przygotować coś fajnego za niewielkie pieniądze. W dzisiejszym wpisie prezentuje najlepsze atrakcje na wesele - top 29. Kolejność jest przypadkowa.
CZYTAJ DALEJ