Bukowy Park Szczecin

Bukowy Park – Sale które polecam cz.3

Cześć 🙂 Wracam do Was z kolejnym wpisem z serii “Sale, które polecam” Tym razem pora na jedno z najlepszych miejsc na organizację wesela w województwie zachodniopomorskim, czyli Bukowy Park Szczecin.

Bukowy Park Szczecin ogród

1. Gdzie znajduje się Bukowy Park ?

Bukowy Park usytuowany jest w Szczecinie przy ul. Radosnej 66, czyli na obrzeżach Szczecina. Obok sali znajduję się wjazd na autostradę A6 i znany od lat Hotel Panorama. Dojazd do sali jest bardzo dobry, jednak w letnie ciepłe weekendy trzeba brać pod uwagę, że droga dojazdowa, szczególnie od Podjuch może się korkować.

bukowy park szczecin 13

2. Jak wygląda sala – Bukowy Park ?

Bukowy park to nowoczesny dworek zawierający akcenty historycznego wystroju wnętrz usytuowany w otulinie drzew. Ogromnym atutem sali jest drewniana przeszklona oranżeria w jasnych kolorach. Sala przystosowana jest do wesel eleganckich oraz klasycznych.

Podczas przyjęcia weselnego goście mogą się cieszyć chwilą relaksu na tarasie oraz w zielonym zadbanym ogrodzie. Miejsce idealnie nadaję się do sesji w dniu ślubu 🙂 Można również wykonać tutaj fajne zdjęcie grupowe oraz zdjęcia z gośćmi.

3. Czy można zorganizować ślub w plenerze ?

Czy w Bukowym Parku można zorganizować ślub plenerowy ? Ależ oczywiście ! Kilkukrotnie fotografowałem uroczystości plenerowe w tym miejscu i tło, które stworzył sąsiadujący lasek wyglądało bajecznie.

W przypadku brzydkiej pogody istnieje możliwość organizacji ślubu w oranżerii. Na Szczęście za każdym razem, jak fotografuję w Bukowym Parku pogoda jest znakomita :).

4. Jedzenie w Bukowym Parku

Często słyszy się opinię, że wydawanie obiadu trwa bardzo długo. Obiad zaczyna się od przystawki, następnie otrzymujemy ciepłą zupkę, drugie danie i deser. Potwierdzam, ale mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że Bukowy Park ma najsmaczniejsze jedzenie ze wszystkich sal, w których miałem okazję fotografować ! Dania są obłędne w smaku i rewelacyjnie podane. Warto troszeczkę poczekać i w tym czasie móc spokojnie porozmawiać z najbliższymi.

Jeżeli chodzi o pozostałe posiłki, to podawane są w podgrzewaczach o określonych godzinach, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Dokładanie co chwilę jedzenia na stół nie jest najlepszym rozwiązaniem.

5. Obsługa – Atmosfera w Bukowym Parku

Zarówno kontakt z menadżerami, kierownikami i obsługą kelnerską oceniam bardzo pozytywnie. Obsługa w pełni zaangażowana uśmiechnięta i serdeczna dla gości.

6. Bukowy Park – Sesja w dniu ślubu

Organizując wesele w Bukowym Parku, koniecznie trzeba udać się na krótką sesję w dniu ślubu. Otoczenie jest bardzo ładne i w krótkim czasie można zrobić sporo fajnych zdjęć. A to wszystko w okolicy sali.

7. Bukowy Park – Noclegi

Jeżeli chodzi o miejsca noclegowe, to w przypadku Bukowego Parku nie ma z tym żadnego problemu. W dworku do dyspozycji mamy specjalny pokój dla pary młodej oraz kilka pokoi dla gości. Pozostałe osoby możemy ulokować w sąsiednim Hotelu Panorama.

8. Ocena końcowa

Jeżeli chodzi o moją ocenę, to dla Bukowego Parku przyznaję max, czyli pięć gwiazdek. Doszukując się na siłę minusów, mogę tylko przyczepić się do bliskiego sąsiedztwa autostrady, ale myślę, że nie ma to wpływu na organizację wesela marzeń :).

fot. www.michalwoloszyn.pl

michalwoloszyn

Jeżeli podoba Wam się sala i poszukujecie fotografa, który zna to miejsce jak własną kieszeń, to świetnie trafiliście 🙂 Odwiedź moją stronę i zapytaj o termin ! 🙂

Zapraszam również do artykułu : 34 Sale weselne w zachodniopomorskim, które polecam. Tutaj możecie zobaczyć całą listę miejsc polecanych w naszym województwie.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak w prosty sposób zorganizować wesele, to zapraszam do mojego wpisu : Jak zorganizować wesele ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *