obrazek blog ślubny

PORADY WESELNE

Porady Weselne

W tym dziale odnajdziesz rozmaite porady weselne, dzięki którym z łatwością zorganizujesz swój ślub i wesele. Część artykułów dotyczy województwa zachodniopomorskiego jednak większość sprawdzi się w każdym regionie kraju.

ile kosztuje fotograf ślubny

Ile kosztuje fotograf ślubny ?

Wiele razy w swojej pracy spotykałem się ze stwierdzeniem „łoooo Panie co tak drogo?”. Może nie dosłownie, ale kilka osób delikatnie zasugerowało, że cena jest wysoka, a przecież to tylko chodzenie i „pstrykanie fotek”. W dzisiejszym wpisie postaram się opowiedzieć na pytanie „Ile kosztuje fotograf ślubny”. Dowiesz się za co płacisz i jakie koszty ponosi fotograf.

Sesja w dniu ślubu

Sesja w dniu ślubu – 6 pytań

Zastanawiacie się nad tym, czy wykonać sesję w dniu ślubu, czy może jednak lepiej przełożyć to na inny termin ? W dzisiejszym artykule postaram się odpowiedzieć na sześć pytań i rozwiać wasze wątpliwości na temat organizacji sesji tego samego dnia.

jak zorganizować wesele

Jak zorganizować wesele ?

Decyzja o organizacji wesela często zapada dość spontanicznie. Dwoje ludzi, którzy się kochają i decydują się na to, żeby już zawsze być razem i podejmują w końcu formalne kroki. Jak zorganizować wesele ? żeby nie oszaleć ? W tym poradniku wyjaśnię jak się za to zabrać, żeby organizacja była przyjemnością, a nie katorgą.

przygotowania do ślubu

Przygotowania do ślubu – Gdzie najlepiej przygotować się w dniu ślubu ?

Przygotowania do ślubu są nieodzownym elementem harmonogramu w dniu ślubu. Część par unika ich jak ognia, ale w większości przypadków są bardzo ważnym elementem dnia i młodzi nie wyobrażają sobie, żeby nie ująć tego na zdjęciach i filmie. Istotne jest, żeby wcześniej zaplanować gdzie odbędą się przygotowania i w jakiej będą formie.

sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska – poradnik (10 pytań i odpowiedzi)

Sesja narzeczeńska to nic innego jak wspólne zdjęcia wykonane przez fotografa w okresie trwania narzeczeństwa. Niektórym osobom kojarzy się to, tylko i wyłącznie z uchwyceniem momentu zaręczyn. Nic bardziej mylnego. Zdecydowanie się na taką sesję ma bardzo dużo plusów. Jednym z nich i chyba najważniejszym jest to, że podczas takiej sesji możecie oswoić się z obiektywem. Dzięki temu podczas reportażu ślubnego oraz późniejszej sesji poślubnej nie będziecie się już tak stresować obecnością aparatu.

First look

First look – Pierwsze Widzenie Pary Młodej [5 pytań]

First look – Pierwsze Widzenie Pary Młodej Co to jest First Look ? Dlaczego warto zorganizować pierwsze widzenie ? Gdzie zorganizować First look ? Pierwsze widzenie intymnie, czy z rodziną? Czy zabrać fotografa ? 1. Co to jest First look ? First look jest to inaczej pierwsze spotkanie pary młodej w dniu ślubu. Moment, w którym Pan młody pierwszy raz zobaczy swoją narzeczoną w sukni ślubnej, fryzurze i makijażu.  Dla większości panien młodych jest to bardzo ważny moment dnia ślubu, dlatego do samego końca ukrywają suknię przed przyszłym mężem, żeby go zaskoczyć. fot: www.michalwoloszyn.pl 2. Dlaczego Warto zorganizować pierwsze widzenie…

Współpraca fotografa z kamerzystą

Współpraca Fotografa z Kamerzystą

rganizując ślub i wesele, zaraz po rezerwacji sali ruszacie na poszukiwania oprawy muzycznej, fotografa i kamerzysty. Przeszukując czeluście internetu, przekopując setki ofert, w końcu wybieracie swoich usługodawców. Następnie podpisujecie umowy z firmami i spokojnie czekacie na ślub. Czy zastanawialiście się, jak będzie wyglądała współpraca fotografa z kamerzystą ?

alkohol na wesele

Alkohol na wesele – 5 porad

Podobno, żeby goście miło wspominali wesele nie może na nim zabraknąć smacznego jedzenia, dobrej muzyki i zimnej wódki. Od jakiegoś czasu zaobserwowałem, że na picie wódki decyduje się coraz mniej osób, a młodzi wciąż kupują ją z ogromnym zapasem. Czasy, gdzie przed oczepinami goście leżeli z czołami przybitymi do stołów już dawno minęły. Teraz każdy stara się zachować fason, przynajmniej do momentu, kiedy na sali jest fotograf i filmowcy.

fotograf na ślub na co zwrócić uwagę ?

Fotograf na ślub. Na co zwrócić uwagę ? (9 porad)

Czytając ten artykuł, zapewne jesteś na etapie poszukiwania fotografa, który stworzy dla Was pamiątkę na całe życie. Można zrobić to na kilka sposobów. Można stworzyć piękną historię lub zwyczajną „inwentaryzację”.