obrazek blog ślubny

PORADY WESELNE

Porady Weselne

W tym dziale odnajdziesz rozmaite porady weselne, dzięki którym z łatwością zorganizujesz swój ślub i wesele. Część artykułów dotyczy województwa zachodniopomorskiego jednak większość sprawdzi się w każdym regionie kraju.

Konfetti na wesele.

Konfetti na wesele Konfetti na wesele, to jedno z najbardziej popularnych dodatków, które dodają uroku i radości każdej ceremonii zaślubin. W dzisiejszym artykule przybliżę Wam różne rodzaje konfetti oraz podpowiem kiedy i jak najlepiej je użyć. fot : www.michalwoloszyn.pl Rodzaje konfetti na wesele Pierwszym rodzajem konfetti są tradycyjne papierowe płatki w różnych kształtach i kolorach….

CZYTAJ DALEJ

Zdjęcie grupowe podczas ślubu i wesela to niezwykle istotny element każdej uroczystości. Jest to chwila, kiedy zgromadzeni goście oraz najbliższa rodzina młodej pary mają okazję uwiecznić ten wyjątkowy moment na wspólnej fotografii.

CZYTAJ DALEJ

Podczas swojej pracy nie spotkałem się jeszcze z weselem, na którym nie został podany tort weselny. Zgodnie z tradycją tort symbolizuje szczęśliwe życie, dlatego ten moment jest wyjątkowo celebrowany podczas każdego przyjęcia weselnego. W dzisiejszym artykule opiszę, kiedy podawany jest tort i zasugeruję, który moment jest do tego najlepszy.

CZYTAJ DALEJ