sesje zdjęciowe w szczecinie

Sesje zdjęciowe w Szczecinie – [15 najpopularniejszych sesji zdjęciowych]

Sesje zdjęciowe w Szczecinie – [15 najpopularniejszych sesji zdjęciowych]

Zadziwia mnie jak co roku coraz więcej par, u których fotografowałem ślub, wraca do mnie po pamiątkę z kolejnych ważnych etapów w życiu. Mimo iż każdy może zrobić sobie teraz fajne zdjęcie telefonem, to jednak coraz więcej osób dostrzega różnicę między amatorską a profesjonalną fotografią. W dzisiejszym wpisie “Sesje zdjęciowe w Szczecinie” – przedstawiam 15 najpopularniejszych sesji zdjęciowych, które można z powodzeniem zrealizować w Szczecinie oraz większych miastach w naszym województwie.

1. Sesja ciążowa w plenerze

Sesja ciążowa to kolejna dogodna okazja, żeby zrobić sobie wspólne zdjęcia w tak ważnym momencie życia. W okresie od wiosny do jesieni wiele par decyduje się na sesje ciążowe w plenerze. Można podzielić je na dwie kategorie. Statyczne sesje portretowe (często stylizowane) lub luźne, czułe, lifestylowe. Ja oczywiście uwielbiam drugą opcję i w ciągu roku wykonuję ich bardzo dużo.

sesje zdjęciowe w Szczecinie
fot : http://www.michalwoloszyn.pl

2. Sesja ciążowa w studio

Fotografia ciążowa w studio cieszy się ogromnym zainteresowaniem szczególnie w chłodniejszym okresie. Zazwyczaj są to statyczne i portretowe ujęcia w specjalnie przygotowanych stylizacjach.

sesje zdjeciowe w szczecinie 3
fot : http://www.woloszynfotografia.pl

3. Sesja ciążowa w waszym mieszkaniu

Kolejna dość popularna opcja na sesję ciążową. Jest to typowa lifestylowa czuła i radosna sesja w Waszym otoczeniu. Fotograf zazwyczaj nie ogranicza się do jednego pomieszczenia, tylko stara się jak najlepiej pokazać Was w Waszych czterech ścianach.

4. Sesja noworodkowa w studio

Sesja noworodkowa w studio cieszy się od lat wielką popularnością. Zdjęcia wykonuję się najczęściej do 14 dobry od narodzin dziecka, ponieważ maluszek wtedy jeszcze potrzebuje dużo snu. Po wykonaniu kilku stylizacji zazwyczaj wykonuje się jeszcze portrety z rodzicami.

sesja noworodkowa
fot : http://www.woloszynfotografia.pl

5. Sesja noworodkowa w waszym mieszkaniu

Kolejny rodzaj sesji noworodkowej, który staje się coraz bardziej popularny. Są to luźne, lifstylowe sesje maluszka z rodzicami.

6. Sesja urodzinowa w studio

Sesja urodzinowa w studio to doskonała pamiątka na sfotografowanie dziecka w okolicy pierwszych urodzin. Jedna z najpopularniejszych sesji, jakie wykonuje moja żona.

sesja urodzinowa szczecin
fot : http://www.woloszynfotografia.pl

7. Sesja urodzinowa w plenerze

Nie każde dziecko dobrze czuje się podczas sesji studyjnych. W plenerze jest zupełnie inaczej, ponieważ nie ograniczają nas “cztery ściany”. Dzieci podczas sesji plenerowych zazwyczaj są bardziej spontaniczne i naturalne.

sesja urodzinowa w plenerze
fot : http://www.michalwoloszyn.pl

8. Sesja rodzinna w studio

Dość popularny rodzaj sesji zdjęciowych. Są to sesje, które idealnie nadają się do udekorowania ściany w waszych domach. Wpisując w wyszukiwarce sesje zdjęciowe w Szczecinie, możemy trafić na wielu różnych fotografów studyjnych.

9. Sesja rodzinna w plenerze – Sesje zdjęciowe w Szczecinie.

Bardzo popularny rodzaj sesji, szczególnie w ciepłych miesiącach. W ostatnich latach wykonuję ich naprawdę dużo. Są to naturalne, lifestylowe zdjęcia rodzin podczas wspólnej zabawy np. w lesie, na łące lub w mieście.

sesje zdjeciowe w szczecinie 11
fot : http://www.michalwoloszyn.pl

10. Sesja rodzinna w waszym mieszkaniu

Coraz popularniejsze w Szczecinie stają się sesje Lifestylowe w mieszkaniu u klienta. Gdzie dzieci czują się lepiej niż na swoim terenie ? Można w bardzo fajny sposób sfotografować rodziny podczas wspólnie spędzanego czasu.

11. Sesja świąteczna w studio

Bardzo popularny rodzaj sesji, to sesje świąteczne w studio. Wiele rodzin na tę okazję odwiedza nas każdego roku. Zdjęcia później trafiają na media społecznościowe lub lądują na kartkach świątecznych.

sesje zdjeciowe w szczecinie 7
fot : http://www.woloszynfotografia.pl

12. Sesja świąteczna w plenerze

Coraz częściej można spotkać fotografów, którzy przygotowują specjalne aranżacje świąteczne w plenerze. Minusem tego typu zdjęć jest to, że nie mamy wpływu na pogodę.

13. Sesje wizerunkowe/ biznesowe

Coraz więcej firm przechodzi do Internetu. Budowanie wizerunku w sieci bez dobrego zdjęcia, to nie jest najlepszy pomysł. Tego typu zdjęcia wykorzystywane są w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych przedsiębiorców. Coraz częściej ludzie decydują się na profesjonalny portret wizerunkowy, żeby dołączyć go do CV.

14. Sesje kobiece

Kolejny popularny rodzaj sesji zdjęciowych. Wiele kobiet decyduje się na takie zdjęcia, które później może podarować w prezencie swojemu partnerowi. Dla niektórych jest to również pamiątką, do której można wrócić po latach i zobaczyć jak się wyglądało.

15. Reportaże z chrztu, komunii lub urodzin

Chrzest, komunia lub przyjęcie urodzinowe to kolejna doskonała okazja na stworzenie dla Was pamiątki. Coraz więcej osób decyduję się na naturalne i niepozowane fotografowanie tych właśnie wydarzeń.

Zapraszam Cię również do innych artykułów z kategorii “Po ślubie” – PO ŚLUBIE

4 komentarze

  1. Przepiękne zdjęcia! Super, że miejsce nie musi być ograniczeniem sesji, a wręcz może sprawić, że fotografie będą prezentować się wyjątkowo 🙂 Zwłaszcza te plenerowe mają w sobie mnóstwo uroku, spontaniczności!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *