obrazek blog ślubny

PO ŚLUBIE

Po Ślubie – Ciekawe porady, niekoniecznie związane ze ślubami.

Zadziwia mnie jak co roku coraz więcej par, u których fotografowałem ślub, wraca do mnie po pamiątkę z kolejnych ważnych etapów w życiu. Mimo iż każdy może zrobić sobie teraz fajne zdjęcie telefonem, to jednak coraz więcej osób dostrzega różnicę między amatorską a profesjonalną fotografią. W dzisiejszym wpisie “Sesje zdjęciowe w Szczecinie” – przedstawiam…

CZYTAJ DALEJ

Gdy emocje ślubne już opadną, przychodzi czas na pierwszą podróż poślubną. Jedni wybierają wycieczki za granicę znowu inni kilkudniowy wypad w góry lub nad morze. Bez względu na miejsce, warto uwiecznić swój tydzień miodowy na zdjęciach. W dzisiejszym artykule postaram się Wam przedstawić wady i zalety poszczególnych aparatów podczas wycieczki.

CZYTAJ DALEJ

W dobie smartfonów fotografujemy praktycznie codziennie. Dokumentujemy ważne wydarzenia rodzinne, dorastanie naszych dzieci oraz wspólne wycieczki. Gdy już zaczyna brakować miejsca na karcie lub w pamięci telefonu, zabieramy się za zgrywanie. W dzisiejszym wpisie pokaże Ci jak robić to skutecznie, żeby w prosty i przyjemny sposób można było wrócić do rodzinnych galerii.

CZYTAJ DALEJ