sesja w nowym warpnie

Sesja w Nowym Warpnie. Najlepsze miejsca na sesje # 6

Już pora na odkrycie kolejnego wyjątkowego miejsca, w którym warto wykonać sesję ślubną lub narzeczeńską. Tym razem w 6 już cyklu wpisów „Najlepsze miejsca na sesje” przedstawiam Wam polanę widokową w Miroszewie i plaże w Nowym Warpnie.

sesja w nowym warpnie
fot: www.michalwoloszyn.pl

1. Sesja w Nowym Warpnie gdzie pojechać ?

Planując sesję w Nowym Warpnie, warto wziąć pod uwagę dwie opcję. Pierwsza z nich to Skarpa w Miroszewie (obok Nowego Warpna), zdecydowanie jedno z moich ulubionych miejsc w okolicy Szczecina. Druga opcja to plaża w Nowym Warpnie. Miejsca są bardzo blisko siebie, więc śmiało można je połączyć, w kolejności w jakiej je prezentuje.

2. Skarpa Miroszoewo – wyjątkowe miejsce na sesję. Sesja w Nowym Warpnie.

Dojazd jest bardzo prosty. Po wjeździe do Nowego Warpna przy biało czerwonych barierkach zobaczymy znak na Miroszewo. Następnie skręcamy w prawo i w prawo i jedziemy do końca. Po przyjeździe ujrzymy piękne widoki na Zalew Szczeciński. Idąc w prawo, ujrzymy klimatyczny kamienny mostek, natomiast w lewo piaszczystą plaże. Obok skarpy mamy jeszcze fajną polankę i las.

sesja w nowym warpnie 7
fot: www.michalwoloszyn.pl
sesja w nowym warpnie
fot: www.michalwoloszyn.pl

3. Plaża Nowe Warpno – Miejsce na zachody słońca.

Kiedy skończymy już fotografować na skarpie w Miroszewie, warto podjechać samochodem do Nowego Warpna na plażę miejską. Tam przy pięknym zachodzie słońca możemy dokończyć sesję. Miasteczko jest klimatyczne, więc jeżeli do zdjęć chcecie wpleść troszeczkę ciekawej architektury, to warto zatrzymać się na kilka ujęć.

sesja w nowym warpnie
fot: www.michalwoloszyn.pl

4. Sesja w Nowym Warpnie – Kiedy najlepiej zrobić sesję ?

Sesja w Nowym Warpnie, to idealna opcja na wschody i zachody słońca. Miasteczko jest usytuowane na tzw cyplu, dlatego z każdej strony i o każdej porze dnia możemy trafić na słońce nad wodą. Ja jeszcze nie miałem okazji fotografować o wschodzie, ale na pewno to jest jeden z moich priorytetów w najbliższym czasie.

sesja w nowym warpnie
fot: www.michalwoloszyn.pl

5. Ile trwa sesja w okolicy Nowego Warpna

Na sesję w okolicy Nowego Warpna warto zarezerwować około 2 godziny. Myślę, że jest to wystarczająco dużo czasu, żeby odwiedzić dwa wyżej opisane miejsca.

sesja w nowym warpnie
fot: www.michalwoloszyn.pl

7. Podsumowanie.

Mam nadzieję, że po przeczytaniu artykułu będziecie w stanie sami zorganizować swoją wymarzoną sesję ślubną w okolicy Nowego Warpna. Zapraszam Cię do zapoznania się z innym fenomenalnym miejscem w okolicy – https://www.weselnieowszystkim.pl/sesja-nad-zalewem-szczecinskim/

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jaka jest idealna godzina na wykonanie sesji, to koniecznie zerknij do artykułu : https://www.weselnieowszystkim.pl/sesja-zdjeciowa-najlepsza-godzina/

One comment

  1. Przepiękne efekty sesji – tak wyjątkowe miejsca zdecydowanie wpływają na magiczne kadry, które udało się stworzyć z udziałem pary młodej. Wszystko tutaj zostało dobrane w punkt: lokalizacje, stylizacje, pozy… brawo!

Leave a Reply